Hoşgeldiniz  

YEKTA YAKTI VE TEVFIK DIKER

ALİ ÇETİN | 02 Ekim 2019 | Alt, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet


ALİ ÇETİN
alicetin__64@hotmail.com

 

SİZ ALLAH’C. C hiçmi, hiç korkmayan kuldan utanmayan bir ahlaksız’sınız,yalancısınız, iftiracı’sınız şanta’cısınız, ADAM GÖRÜNÜMLÜ AMA ADAM DEĞİLSİNİZ.

YEKTA YAKTI
can ciğer kuzu sarması olduğun Tevfik diker’e bile Ayhan Ünal’ dan dört aydır Tevfik diker ile birlikte yalan haberlerlerini yaparken Tevfik diker aleyhine olumsuz haberler yapacağım diyerek hesap numarası gönderip para isteyen, can, ciğer arkadaşını satan bir ahlaksız, karekter sizsin.
Değerli okuyucularım Yekta yaktı’nın Ayhan ünal’ dan istediği paranın hesap numarasının belgesi aşağıdadır.

YEKTA YAKTI AHLAKSIZI ŞİMDİ BU SORULARA CEVAP VER YAPTIĞIN YALAN HABERLERİ İSPATLA.!!

(1)Adnan Menderes dernekler konfederasyonu genel başkanı sn:fatih kavaloğlunun yanına hangi yüzle gittin.?
Bu kişi hakkında geçmişte bir sürü haber yapmadınmı.?
Ama sn:fatih kavaloğlu adam olduğu için seni kabul etmiş.

(2)sn:cavit çağlar beyefendinin otelinin balkonunda benden beş bin TL istemedinizmi.? vermeyince benimle ilgili bu yalan haberleri yapmaya başlamadınızmı .?
SENİ GİDİ ŞANTAJCI.

(3)Tuba koylana sn:Osman Nuri Kaya’ya partinin genel başkanlığını vermek için götürdüğümü ve elli bin TL istediğimi iddia ediyorsun ispat et YALANCI, SAHTEKAR ŞANTAJCI YEKTA YAKTI.
Ben kişilere partinin genel başkanı olmanız için kongre masraflarını karşılayın genel başkan olun dedim.
Kişiler genel başkan olacak kongre masraflarını Ali çetin mi karşılayacak.?

(4)sn:rifat Nedim kabakçı beyefendi den partinin genel başkanlığı için iki trilyon lira istediğimi iddia ediyorsun.
İSPAT ET.

YALANCI, SAHTEKAR, AHLAKSIZ, ŞANTAJCI.
YEKTA YAKTI.

sn:rifat Nedim kabakçı benim arkadaşım bizim tiyniyetimizde senin gibi kişilere şantaj yaparak,yalan haber yapmak yoluyla tehdit ederek para sızdırmak yoktur Allaha şükür biz çalışarak helal şekilde rızkımızı kazanıyoruz.

(5)iki yıldır Tevfik dikerle birlikte beni itibarsızlaştırmak için ve kuyruk acınızdan benim mebus karısı yapacağım diyerek birliktelik yaşadığımı iddia ettiğiniz denizlili bayan haberini yapıyorsunuz.
İSPAT ETMEZSENİZ
NAMUZSUZSUZSUNUZ,ŞEREFSİZSİNİZ.!!

(6)Fransada yaşayan Mustafa Erolu on bin TL dolandırdığımı Tevfik dikerle birlikte iddia ediyorsunuz haber yapıp sosyal medya hasaplarınızda ve Türkiye havadis yalan haber sitesinde paylaşıyorsunuz.
Sen Yekta yaktı, sen Tevfik diker, sen Mustafa Erol ister sizin TV de ister İzmirde bir TV de isterseniz Alaşehirde bir TV kanalında adamsanız canlı yayında karşıma gelin bu iddialarınızı yüzüme karşı söyleyin ben iddialarınızı ispatlayacağım.
İspatlarsam siz , ispatlayamazsam ben namussuz, şerefsizim. TAMAMMI.!!

(7)TEVFİK DİKER
Büyük TÜRKİYE partisi 1.inci kongresinde 33 kurucunun 5 tanesine gerçek imza diğerlerinin yerine sahte imzalar attırmadınmı.?
Yargıtay cumhuriyet baş savcılığı sana acilen partinin genel başkanlığından ve kuruculuğundan istifa et yoksa yaptığın SAHTEKARLIK tan dolayı ceza evine gideceksin demedimi.?
SEN BİR SAHTEKARSIN.!

Büyük Türkiye partisinin kuruluşunda parti programı ve tüzüğünü hazırlatmayıp ben BEN TEVFİK DİKER’ İM ben hallederim deyipte.
Halledemeyince oğlun Mehmet dikerin ofisinde liberal demokrat partinin parti programı ve yüzüğünü ÇALIP bir kaç değişiklik yapıp SAHTEKARLIK yapmadınmı.?

(8)EYY VİCDANSIZ YEKTA YAKTI VE TEVFİK DİKER.

YAPTIĞINIZ ABUK SUBUK PAYLAŞIMLAR VE HABERLER İÇİN MANİSA İLİ AKHİSAR İLÇESİNDE 19 YAŞINDA BİR GENCİN İNTİHAR ETTİĞİNİ BİLİYORSUNUZ DEĞİLMİ.?

TEVFİK DİKER VE YEKTA YAKTI BEN SİZİ ALLAH CC HAVALE EDİYORUM.
BIRAKIN BU YALAN, İFTİRA İÇEREN HABER VE PAYLAŞIMLARI.

ADAM OLUN ADAM.!!!

1080 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle