Hoşgeldiniz  

Yargıdan Beklenen Tokat Geldi

RAMİZ DAYI | 01 Ocak 2021 | Alt, Asayiş, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Üst, Yaşam


RAMİZ DAYI
ramizdayiii45@gmail.com

VE ADALETTEN YARGI TOKATI GELDİ…

 

  • TEVFİK DİKER 3 YIL 9 AY HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI!

Skandalları ile tanınan, anadan üryan fotoğraflarını reşit olmayan erkek ve kız çocuklarına gönderdiği tespit edilen eski Milletvekili Tevfik Diker‘e yargıdan tarihi bir ders geldi.
Diker, kişisel verileri açıklamak ve iftira suçlarından 3 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Sekreteri Semih TAŞGÖZ çalışmış olduğu iş yerindeki ekranları kullanarak bir kişinin TC. Kimlik Numarasını Yaymak ve oda kayıt belgelerini Tevfik Diker‘e gönderme ve sosyal medyada paylaşmaktan dolayı 3 YIL 9 AY HAPİS CEZASI ALDI.

FETÖ terör örgütü liderine övgüler dizen mektupları ve yüz kızartıcı skandalları ile kamuoyunun gündeminden inmeyen Tevfik Diker, Alaşehir 1. Asliye Ceza Mahkemesi’nin 2019/…… esas no ve 29/12/2020/ tarihli kararı ile 3 yıl 9 ay hapis cezaya çarptırılmasının yanında tüm kamu haklarından da mahrum bırakıldı.

NE OLDU?

Halen google’da görülen Tevfik Diker’in FETÖ lideri Fethullah Gülen’e övgüler düzen yazılarını eleştiren, Diker’in hastane üzerinde nüfuz geliştirmesini önleyen Alaşehir Devlet Hastanesi çalışanlarından Ayhan Ünal, Tevfik Diker’in sosyal medyada sistemli saldırı ve iftiralarına maruz kalınca, gelişmeleri yargıya taşıdı.

TORUNU YAŞINDAKİ REŞİT OLMAYAN ERKEK VE KIZ ÇOCUKLARINA ANADAN ÜRYAN FOTIGRAFLARINI GÖNDERMİŞTİ!

Bu arada torunu yaşındaki erkek ve kız çocuklarına anadan doğma müstehcen fotoğraflarını selfi yöntemiyle çekerek gönderen Tevfik Diker, alış veriş yaptığı marketten kovuldu. Sapkın fotoğrafları nedeniyle evinden dışarıya çıkamaz hale gelen Diker, Ankara Keçiören ve Özel Güven Hastanesinden 6 ay rapor alarak kendini kormumaya aldığını düşündü. FETÖ suçlamalarını örtmek için her konudaki iş birlikçisi nergiz yayınları sahibi Ahmet Acar’a kitap çıkarttı. 2000 adet basılan naylon kitap sadece 45 tane satınca, yeniden saldırganlaşan Diker, avukatının da “böyle bir adamı savunmam” diyerek davadan çekilmesiyle iyice ortada kaldı.

ESKİ YARGITAY BAŞKANI DA TELEFONUNU BLOKE ETTİ!

Tüm bu rezaletler yaşanırken Tevfik Diker’in her ortamda “Ararım bak! ” dediği eski bir yargıtay başkanı da torunu yaşındaki çocuklara gönderdiği sosyal medyaya düşen fotoğraflarından sonra Diker’in telefonunu bloke ettiği öğrenildi.

Diker’in Alaşehir 1. Asliye Ceza Mahkemesi’nin 2019/…. esas no ve 29/12/2020/ tarihli kararı ile 3 yıl 9 ay hapis cezaya çarptırılmasının ardından mevcutların yanında Diker’in iftira ve kumpasla mağdur ettiği onlarca kişinin de tazminat ve ceza davası açmaya hazırlandığı öğrenildi.
Alaşehirsondakika.com çarpık ve kirli kişileri sıfatı ne olursa olsun deşifre etmeye ve temiz toplum için çalışmaya devam edecek.

 

8233 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle