Hoşgeldiniz  

Tevfik Diker’in Son Çırpınışları

admin | 27 Şubat 2020 | Alt, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Son Dakika, Üst


admin
info@alasehirsondakika.com

Yaklaşık dokuz aydır önüne gelene iftira atan ,mesnetsiz iddialarla sosyal medyada paylaşımlar Tevfik Diker bu seferde Türkiye Cumhuriyeti Adli Yargı organında görev yapan savcılar hakkında mesnetsiz idda ve iftirada bulundu. Gectigimiz günlerde sosyal paylaşım hesabında savcı ve hakimlerin görevini tam yerine getirmedikleri kişi yada kişileri korudukları hakkında paylaşımda bulundu. Dikerin yapmış olduğu paylaşımda HSK dan soruşturma kararı çıktığı da belirtiliyordu.Diker böyle ciddi ve ağır bir iftira içeren bir paylaşımı neden yapmış olabilir?

Bu güne kadar kendisine bilgi ve belge paylaşımında veri akışını sağlayan A.B’nin mahkemede vermiş olduğu ikili ifadelerin ve Tevfik diker’i asıl sorumlu olarak göstermesinden dolayı zor bir duruma düşmüş olması mı?

Bunca mesnetsiz iddia ve isnatlar sonrasında hedef aldığı kişilerce açılan toplamda 100 ye yakın davaların duruşma tarihleri kendisine tebliğ edildikçe acaba çareyi Adaletin en güvenilir organı olan Yargı organı mensupları savcı ve hakimlere iftira atarak onların toplum nezrinde güvenilirliğini azaltarak kendine bir çıkar yol mu arıyordur acaba?

Tevfik Diker Facebook,İnstagram, tweter hesaplarından sürekli olarak başta Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ,Bakanlara,Milletvekillerine ,devletin çalışan memuruna kadar dil uzatan Tevfik Diker çaresizlik içinde mi kaldı?


Manisa Alaşehir ilçesinde memleketim diyerek güya yolsuzlukla mücadele başkanı olarak kendini addedilmiş olan bu zat bugüne kadar mesnetsiz idda ve kişilerin onur ve şerefine karşı saldırı içerikli paylaşımdan başka ne yaptı?insanların , kurumların,Devlet yönetiminde olan kişi ve mercilere yönelik olumsuz paylaşımları yapan biri olarak yaptığı bu iftira içerikli paylaşımların TCK da yeri nedir ?biliyor mu acaba?

Tüm bu yaptıkları karşısında gayet rahat bir şekilde ben yapmadım,benim hesabım değildi diye ifade veren Diker’in hiç yüzü de kızarmıyor.

Bir kişi kendisine ait paylaşımlar ,bilgi ve belgeler video ve ses kayıtları varken nasıl olurda ben değilim diye inkar eder o da tartışılması gereken bir durumdur.

Diker her ne kadar ben yapmadım dese de Adaletin tecellisinden asla kurtulamayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bütün davaların üzerine yağmur gibi yağması sonucu köşeye sıkışan Diker çareyi Yüce Adaletin Yargı organlarina mesnetsiz iddialarla kendine çıkış yolu bulmaya çalıyor.
Sosyal medya hesabı kendisine ait olmadığını söyleyen Diker yaklaşık 3000′ e yakın yapılan paylaşımları engellemesi ve defalarca bununla ilgili yetkili mercilere gitmesi gerekmez miydi?

Evet sayın okurlar takdir sizlerin ,
Allah’ın emirlerine uygun yaşayın ki muvaffak olasınız (Âl İmran suresi)

35591 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle