Hoşgeldiniz  

TEVFİK DİKER’İN SAPKIN FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKINCA AVUKATI DAVADAN ÇEKİLDİ!

RAMİZ DAYI | 20 Aralık 2020 | Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Son Dakika, Üst, Yaşam


RAMİZ DAYI
ramizdayiii45@gmail.com

Torunu yaşındaki erkek ve kız çocuklarına anadan doğma müstehcen fotoğraflarını selfi yöntemiyle çekerek gönderdiği ortaya çıkan Tevfik Diker ve iş birlikçisi nergiz yayınları sahibi Ahmet Acar’a hukuk ve medyadan tokat üstüne tokat atılıyor.

 

Eski Milletvekili Tevfik Diker’in sosyal medyaya düşen çıplak fotoğraflarını torunu yaşındaki erkek ve kız çocuklarına gönderdiğinin ortaya çıkmasından sonra yaşanan rezaletler bir türlü bitmiyor.

ÖVDÜĞÜ FETÖ LIDERI İÇİN KİTAP ÇIKARDI!

Skandal fotoğrafların ortaya çıkmasından sonra kendi mahallesindeki marketten yaka paça kovulan Diker, rezaletlerini örtmek için feto taktikleri uygulamaya devam ediyor.

Tevfik Diker ilk olarak Haziran ayında ortaya çıkan ve bir süre önce yeniden sosyal medyaya düşen çıplak fotoğraflarını kamufle etmek için kitap çıkardı.

Diker kamuoyunu “Kitap çıkardığım için aleyhimde haber yapılıyor ” yalanına ikna etmeye çalışıyor ama Diker’in kitabından 5 ay önce anadan üryan kendi kendisini çektiği fotoğraflar ortaya çıkmıştı!

 

TEVFİK DİKER’İN SAPKIN FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKINCA AVUKATI DAVADAN ÇEKİLDİ!

Bir başķa yalan da Diker’in fetö ile mücadele ettiğini iddia etmesi oldu.
Oysa, bir çoğunu silmesi, sildirmesine rağmen feto terör örgütü liderine övgüler dizen, fetö’nün başrol aktörleri Ekrem Dumanlı başta olmak üzere bir çok fetocu ile beraber hareket ettigini Feto lideri Fethullah Gülen’e yazdığı mektuptan bizzat kendisi bildiriyor.
Google’a giren Diker’in terör örgütü liderine övgüler dizen yazısını okuyabilir.

Diker’in skandal fotoğraflarından kısa bir süre sonra davalarını takip eden avukatı davadan çekildiğini resmi yazıyla açıkladı. İnsanlık onuru ve çocukları korumak adına avukatı tebrik ederiz.

 

NERGİZ YAYINCILIĞIN SAHİBİ AHMET ACAR, DİKER’İN SAPKIN FOTOĞRAFLARINI NEDEN DESTEKLİYOR?

Fetö terör örgütüne destek veren, övgüler dizen Tevfik Diker’in bu çirkinliklerini örtmek için iş birlikçisi ise nergiz yayınları sahibi Ahmet Acar oldu. Torunu yaşındaki erkek ve kız çocuklarına anadan üryan attığı fotoğraflara rağmen Diker’in her konuda iş birlikçisi nergiz yayınları sahibi Ahmet Acar’a yönelik medyanın en etkin sitelerinden ekşi sözlük dahil bir çok yerden “Bu iş birliği nereye kadar dayanıyor ve neden? ” soruları sorulmaya başlandı.

 

TEVFİK DİKER VE AHMET ACAR’A ÖNERİ; ZERRE KADAR ONURUNUZ VARSA, KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ AŞAĞILIK FOTOĞRAFLARI BİLİRKİŞİYE GÖNDERİN!

Ahmet Acar ve Tevfik Diker’in rezil olması için tek bir soru yeterli!
Tevfik Diker’in erkek ve kız çocuklarına gönderdiği rezil fotoğraflarda en ufak bir montaj varsa HODRİ MEYDAN!
Haydi bilirkisiyi göreve çağırın!
Çok mu korktunuz!
Ulusal her hangi bir gazete editörüne gönderin çıplak gözle dahi “Utanmazlar hala insan içine nasıl çıkıyorsunuz? ” diyecegini herkes biliyor!

 

6867 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle