Hoşgeldiniz  

TEVFİK DİKER YİNE NEYİN PEŞİNDE?

admin | 20 Mart 2020 | Alt, Güncel, Gündem, Üst, Yaşam A- A+

TEVFİK DİKER  YİNE NEYİN PEŞİNDE?

Aylardır insanlara yaptığı mesnetsiz iftira ve hakaretlerle kendini gündemden düşürmeyen Tevfik Diker şimdilerde neden sessizliğe büründü. Hiç gözünü kırpmadan yalan yanlış paylaşımlar yaparak Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına ,İçişleri Bakanlığına ,Adalet Bakanlığına, Türk Silahlı Kuvvetlerine ,Yüce Adaletin Yargı organlarına ,devletin Savcı ve Hakimlerine durmadan mesnetsizce iddalarda bulunup kendince gündem yaratan Tevfik Diker’in bunca yaptığı iddia ve suçlamaları kanıtlayamadığı gibi davalardan köşe bucak kaçtığını da biliyormuydunuz. Paylaşım yapmış olduğu tüm sosyal hesaplarında kendine ait olmadığını ifade ettiğini ve kendisinin hiçbir paylaşımı yapmadığını ifade ettiğini biliyormuydunuz. Bu durumu özellikle belirtmek isteriz ki Tevfik Diker sosyal hesaplarını takip eden , beğenen, paylaşım yapan yada onun yaptığı mesnetsiz iddalar,iftiraları desteklercesine yaptığınız yorumlar vardı ya o yüzden sizleri bilgilendirmek istedik.

Ne gariptir ki önce Facebook hesabında Alaşehir Devlet Hastanesi’nde çalışan tüm idari amirler ve personellere yaptığı mesnetsiz iddialarla kamuoyunda bas bas bağıran Diker değil miydi?

Ayrıca benim hakkımda dava açmayanlar şerefsizdir demedi mi ?

Bunun yanında Alaşehir Devlet Hastanesi’nde çalışan erkekleri Gidiş, kadınları o…. olarak ithamlarda bulunmadı mı?

Alaşehir Adliyesinde namusuyla görev yapan savcıya sapıklari,fuhuş ve fetoculari koruyor diye HSK’ya şikayet ettiğini belirtmesi mi?

Alaşehir Devlet Hastanesi’nde olmayan şeflik kadrosunu varmış gibi gösterip idari amirlere ve çalışanlara iftira atarak suçlaması mı?

A.B yi mağdur ve masum gösterip Hastane idaresi ve çalışanları na mesnetsiz isnatlar yapmadı mı?

Yalnizca kendi geçmişteki haketmediği noktaya gelmesine izin verilmediği için kişisel hesaplaşmasını kamunun çalışan memurlarını kullanarak yapmadı mı?

Siyasi Parti ‘ye olan kinini İnsanların namuslari üzerinden mesnetsiz ithamlar yaparak ortaya koymadi mı?

Yüzünü bir kere bile görmediği isimlerini bile doğru düzgün bilmediği insanlara namus iftirası atmadı mı?

Siyasi Parti’nin İlçe Başkanlığına ,İl Başkanlığına ,devletin Vekillerine ,bakanlarına yalan yanlış isnatlarda bulunmadi mı?

Ülkemizin şu geçtiği en zor dönemde bile Devletin Cumhurbaşkanına ,Sağlık Bakanına ,devletin kurumlarının işleyişi konusunda olumsuz eleştiri yapmadı mı?

Covid 19 salgını başladığından bugüne tek yaptığı Sağlık Bakanına eleştiri yapmak olan Tevfik Diker bu süreçte bile erken seçim olacağının Akp ve Recep Tayyip Erdoğan ‘ın oy kaybettiği yada kaybedeceği konusunda yorumlar yapma peşinde. Devlet, Millet tek vücut olmuş bu zorlu süreç içinde uğraşırken Diker oy oranı hesaplayarak mı ülkesine vatan borcunu ödüyor acaba merak etmiyor değiliz,
İdlibde yaşanan onca çatışma ve askeri mucedelemiz ve Devletimizin dik duruşu gözler önündeyken Tevfik Diker tabiki yine Cumhurbaşkanını ,Devletin Askeri stratejisini elestirmekte geri kalmadı.Oysaki eski bir TSK mensubu olan Diker’in bu insanlara olan mesnetsiz iddalari yapması ,insanların kafasında ikilem yaratmaya çalışması doğru mu?Bu ülkede dogup büyüyen her birey Türk evladı Türk’dür.Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tüm İlke ve İnkılâplarini okumuş öğrenmiştir.Devletini,Milletini,Tarihini,Dinini öğrenmiş ve o yolda yürümüştür.Hepimiz bu vatan uğruna ,bayrak uğruna canını vermiş dedelerin ninelerin torunlariyiz.Hani diyor ya Tevfik Diker yörük torunuyum diye ,Alasehirliyim diye kendisinden önce nesiller öncesi tüm Alaşehir ,Sarıgöl ve çevresindeki topraklara yerleşmiş insanlar var yani bu yörenin asıl çocukları ,torunlarının torunları yani bizler varız o yüzden Alasehirliyim ,buranın öz evladiyim diye kendini çok fazla ortada tutmaması gerektiğine inanıyoruz.O yüzden yok ben Alasehirliyim buraya borcumu ödüyorum,deyip arkasından sosyal paylaşımlarında beni hangi göreve getirirseniz yaparım,yok Kızılay’a başkan olurum,İktidara gelirsem yolsuzlukla mücadele ederim,eski cumhurbaşkanlarının yaşlarını ortaya koyarak kendisinin de yaşının uygun olduğunu ima etmesi sizce yakışık alıyor mu?

Önce kalk düzgünce işini yapan devletin kurumunda çalışan hastane idare personellerinin namus ve şerefine mesnetsiz idda yap ,bunu aylarca hertürlü sosyal medya hesabında paylaş o yetmemiş gibi Devletin Cumhurbaşkanından en alt kadameye kadar çamur atmaya calış,oradan bu iftiraları birleştir Ak parti ilçe ve il teşkilatına ve genel merkeze kadar hertürlü mesnetsiz idda da bulun , Devletin yönetim şeklini eleştir ,vatandaşın gözünde devletin ve organlarının misyon ve vizyonu konusunda karalayici ithamlarda bulun sonrada BU İFADELER BENİM DEĞİL de,sonrada Instagram ve Facebook hesabını kapat , tweter hesabinı benim değil diye hakime ifade ver.Vay anam vay. Tevfik Diker bunca okuyucunun gerçekten saf olduğunu mu sanıyor acaba vallahi biz bilemedik.
Ayrıca kendisini bu kadar donanımlı,bilgili olarak tanıtan ,kitaplar yazan ,güya herkese dürüst olduğunu ,Yolsuzlukla mücadele derneği başkanı olduğunu belirten herşeyi bildiğini ima eden Tevfik Diker bu hesaplar benim değil dediğine kimsenin inanmayacagini bilmiyor mu?
Madem onun değilse dokuz ay boyunca binlerce resim ,kendi konuşması ve kendi selfie fotoğraflarını paylaşılmasına rağmen neden seyirci kaldı ,şimdi hakkında açılan 50 ye yakın dava dosyası karşısında ne diyeceğini bilemeyen Tevfik Diker susmayı mı tercih etti?
Yoksa onun bu sessizliği yine mesnetsiz iddalarla gündem oluşturmaya çalışacak onun hesaplarımı…

Şunu belirtmek isteriz ki kim olursa olsun kadın yada erkek ;birinin namusuna ,şerefine ,onuruna mesnetsiz iddalar yapıyorsanız ,iftira atıyor ve hakaret ediyorsanız ne Yüce dinimiz İslam’da ,ne Yüce Yargı’da, ne de toplumun temel taşı olan Ahlak kurallarında suçlu olursunuz .Bugün belki gün sizin olur alkışlanırsınız, mesnetsiz iddialar ettiğiniz insanların hayatlarını mahvedersiniz fakat bunlar geçicidir.Siz kendini kandırıp pislik temizledim dersiniz ama asıl pisliğe batan siz olursunuz ne Allah katında ne de kul yanında değeriniz biter.Yarginin karşısında da elbet ki yaptiklarinizın cezasını görürsünüz.
Sonuç olarak siz siz olun asla kendi çıkarınız için başkalarına çamur atmayın zira o çamur elbet gelip sizi icine çekecektir.
Her olayın kötü yada iyi başlaması değil sonunun iyi olması yeğdir!!!

991 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle