Hoşgeldiniz  

ŞOK…ŞOK… ŞOK İDDİALAR… ŞOK SORULAR…

admin | 28 Haziran 2020 | Alt, Foto Galeri, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Üst, Yaşam


admin
info@alasehirsondakika.com

SAYIN DİKER, Bizim sizin şahsınız ile bir sorunumuzun olması elbette mümkün değil. Ama yaptıklarınız, hal ve davranışlarınız, söz ve yazılarınızdan oluşan fiilleriniz insanın sabır sınırlarını zorluyor. Olaylar karşısındaki tutumunuz, bunları topluma sunuş biciminiz ‘’Yok artık!…..bu kadarı fazla!….’’ dedirtecek kadar tuhaf ve hayret verici. Siz emekli bir asker olan ve aynı zamanda da yıllarca siyaset kulvarında […]

SAYIN DİKER,

Bizim sizin şahsınız ile bir sorunumuzun olması elbette mümkün değil. Ama yaptıklarınız, hal ve davranışlarınız, söz ve yazılarınızdan oluşan fiilleriniz insanın sabır sınırlarını zorluyor. Olaylar karşısındaki tutumunuz, bunları topluma sunuş biciminiz ‘’Yok artık!…..bu kadarı fazla!….’’ dedirtecek kadar tuhaf ve hayret verici. Siz emekli bir asker olan ve aynı zamanda da yıllarca siyaset kulvarında koşmuş birisiniz. Ulusal medyada köşe yazarı yapmışlığınız da var. Bundan dolayıdır ki, eğer söz ve yazılarınızda temel ölçütün ‘’Kamu yararı olması durumunda ‘’ ‘’fikir ve ifade özgürlüğü’’nden söz edilebileceğini, yapılanların toplum yararına olması halinde ‘’Basın özgürlüğü’’nün arkasına sığınılabileceğin biliyor olmanız lazım. İnsanlara karşı onur kırıcı, küçük düşürücü, mesnetsiz iddia ve saldırılarda bulunmanın ‘’İnsan hakkı ihlali’’ olduğunu nasıl görmezlikten gelirsiniz? Velev ki doğru olsa dahi kişilerin mahremiyetlerinin izinsiz olarak ifşa edilemeyeceğini bilmez misiniz?

SAYIN DİKER!….

‘’Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmayacaksın’’ öğüdüğünü tutmadınız. ‘’İlahi adalet’’in  tecellisi bazen erken olur. Bak şimdi mahrem fotoğraflarınız elden ele dolaşıyor. Size  ait olduğu  iddia edilen bayanlarla instagram yazışmalarınız artık sosyal medyada ulu orta paylaşılıyor. Kimse size sormadığı halde ve hiç gereği yok iken şimdi ‘’Şerefsiz’’ olarak ilan ettiğiniz eski bir dostunuzun, sizinle ilgili olarak ‘’Gayri meşruh bir çocuğunuzun olduğunu, kadınlarla ya da erkeklerle homoseksüel ilişkilerin yer aldığı videolarınızın varlığını iddia ettiğini ve bu yolla size tehditlerde bulunduğunu o şahsın hanımına yazıyor ve bu yazışmaları da bir marifetmiş gibi bize ve daha bir çok kişilere özelden gönderiyorsunuz!., Sayın DİKER!…. Bu yaptıklarınız sizce de normal bir davranış biçimi midir? O zaman biz de sizin gibi yapalım. ‘’ŞOK İDDİA’’ diyerek iddiaları sıralayalım. Ve size soralım. Buyurun Sayın DİKER…..

 

VARAN 2

ŞOK….ŞOK…ŞOK… İDDİALAR!……

 

ŞOK…..ŞOK….ŞOK SORULAR!…..

 

  1. 1. Alaşehir’de elden ele dolaştığı, ayrıca afiş haline getirilerek Piyadeler Tren İstasyonuna asıldık dan sonra jandarma tarafından kaldırıldığı iddia edilen fotoğraflar size mi ait yoksa fotomontaj mı? Bu afişle ilgili olarak Piyadelerden 5-6 kişiyi arayarak ‘’Bunu Ali BOZKAYA yaptı dediniz mi?’’
  2. 2. Söz konusu fotoğrafları sizin bir bayana attığınız, o bayanın da daha sonra esef verici ifadeler kullanılarak onları eski bir dostunuza gönderdiği iddiası doğru mu?
  3. 3. Bu fotoğrafların kripto FETO cular tarafından ele geçirildiği ve daha sonra bunların PKK’nın siyasi kanadı HDP’lilere ulaştırıldığı yönündeki iddialarınızda ciddimisiniz?
  4. 4. Yok eğer sizin facebook paylaşımlarında izaha çalıştığınız biçimde bu fotoğraflar cildiye doktoruna göndermek üzere tarafınızdan çekildi ise, Türkiyede uzaktan ya da iç çamaşırı üstünden rahatsızlığı tespit ederek teşhis koyacak kadar maharetli bir doktor var mıdır? (Çünkü fotoğraf karelerinin sadece birinde bir uzvunuz net olarak görünüyor. Diğer karelerdeki fotoğraflar ya iç çamaşırlı ya da uzaktan çekilmişler. Eğer rahatsızlık O uzvunuza ise doktora diğer kareleri niçin gönderdiğinizi kamu oyu merak ediyor olabilir.)
  5. 5. S.A’nın sizi (Sizinle ilgili elimde gayri meşru çocuğunuz olduğuna dair belgeler, başka kadınlarla birlikteliğinizi kanıtlayan fotoğraf ve homoseksüel ilişkilerinizi gösteren videolar var) diyerek tehdit ettiği gerçekten doğru mu ?
  6. 6. Bununla ilgili olarak S.A’nın hanımı ile yazışmanız, onu hanımına şikayet etmeniz gayet doğal. Ama bu iddiaları ve bunlarla ilgili S.A’nın hanımı ile ilgili yazışmaları üçüncü kişilere göndermenizdeki amacınız ney di? Sizce de bu davranış biciminiz normal mi?
  7. 7. ” S.A ”para yollayarak sosyal medyadan tanıştığınız bir bayanı bulmak için İzmir’e gönderdiğiniz iddiası doğru mu? S.A’nın A.B’yı da yanına alarak aramaya gittiği bu bayan sosyal medya hesaplarına konu olan ve daha sonra birlikte çeşmeye gittiğiniz iddia olunan o bayan mı?
  8. 8. İddialara konu olan bu bayan, sizin o meşhur hayrat açılışını S.A ile birlikte organize eden bayan mı?
  9. 9. Yine bize Whatsapptan attığınız yazışmalarda bir kızın geceleri sizin çıplak fotoğraflarınızla uyuduğunu söylüyorsunuz. Bu kız kimdir? Böyle bir ifadelerde bulunmanız başkalarını da bu tuhaf olaya şahit tutmanız sizce de sağlıklı bir davranış biçimi midir?

 

ÖZEL NOT: BU KÖŞEDE YAYINLANAN VE BUNDAN SONRA DA YAYINLANACAK OLAN SES VE GÖRÜNTÜ KAYITLARI İLE YAZIŞMA ÖRNEKLERİNİN TAMAMI YA TEVFİK DİKER YA DA MESAİ ARKADAŞI VE ESKİ DOSTU ARACILIĞI İLE TARAFIMIZA ULAŞTIRILMIŞTIR.  

YARIN: VARAN 3…. ŞOK….ŞOK…ŞOK İDDİALAR 

694 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle