Hoşgeldiniz  

SİZ KİMSİNİZ DE ALAŞEHİR HALKI ADINA KONUŞUYORSUNUZ?

KABADAYI KABADAYI | 06 Ekim 2019 | Alt, Ekonomi, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Üst, Yaşam


KABADAYI KABADAYI
kabadayi045@gmail.com

 

Sevgili okurlarımız tarafımıza onca telefon , mail ve yazı geldiki artık bu yazıyı yazmayı size borç bildik.Bildiginiz gibi Batı postası.com yayını sahibi Cemali Atalay geçtiğimiz günlerde Manisa Milletvekillerine açık mektup başlığında bir yazı yazmış ve milletvekillerine Alasehirdeki yaşanan olaylarla ilgili mudehale etmelerini bundan Alaşehir halkının rahatsız olduğunu belirtmişti.
Vekillere sorular yöneltmisti.Bu yazı üzerine bizde kendisine bazı sorular sormak istedik.
Cemali Atalay bu soruları kendin mi yazdın yoksa ortağın Ali Bozkaya mı yazdı? Ali Bozkaya Tevfik dikere atmış olduğu watsab mesajında bu siteyi birlikte kurdugunuzu söylemişti.

Bugüne kadar baya emek sarfetmişsiniz tabi insanlara mesnetsiz iftira atmak baya emek gerektiren bir iş olmalı?

Siz Cemali Atalay memleketiniz Edirne ve ortağınız Ali Bozkaya aslen memleketi Kütahya ama Piyadelerde yaşıyor.Gördüğümüz kadarıyla Alaşehir ki bile değilken Alaşehir halkı adına konuşma cesaretini nerden buluyorsunuz?üstelik halkı temsilen bir göreviniz bile yokken.Yalan iddialarla insanlara iftira atmakta insanların ekmek yediği Alaşehir Devlet Hastanesi tüm çalışanlarını zan altında bırakan yazılar yazan kişiler olarak siz kimsiniz ki konuşuyorsunuz?Neymiş 110 bin kişi merak ediyormuş neymiş müfettiş raporu gelmiş il sağlıkta sümen altı edilmiş,neymiş suçlular korunuyormuş.Milletvekilleri bu işe el atmak zorundaymış . Raporunu açıklattırmak ve gereğini yaptırmak zorundaymış .Siz bir emekli Öğretmen olarak ki diğer tüm ögretmenlerimizi tenzih ederek yazıyorum ,milletvekilinin görevlerini biliyormusunuz acaba,bilseniz milletvekillerinin sadece Alaşehir’in değil seçildiği ilin değil tüm milletin vekili olduğunu ve TBMM de Yasama organının içinde yer aldıklarını ayrıca yargıya ve Başmüfettişliğe intikal etmiş bir soruşturmaya müdahil olmadıklarını bilirdiniz.Ama malesef bu konuda hiçbir bilginizin olmadığı ortada önce Milletvekili görev ve sorumluluklarını okuyunda sonra yazı yazın size tavsiyemiz olsun.

Siz kimseyi suçlamıyorsanız ve itham da etmiyorsanız 4 aydır bunca yazıyı niye yazdınız Cemali bey,insanların namuslarina sereflerine iftira atan devletin kurumu olan devlet Hastanesi’ne,İl Sağlık Müdürlüğü’ne ve Sağlık Bakanlığına ve T.C Devleti Cumhurbaşkanına hakaret eden Tevfik Diker’i savunan yazılar niye yazdınız?O bahsettiğiniz Alaşehir halkının bir sürü yakını anasıbabası çalışıyor o hastanede neden sizde bu iftira atanlardan oldunuz neden sizde bu iftiracilarin yandaşı oldunuz ? Şimdide kalkmış Alaşehir halkı adına yazı yazıyorsunuz hiç mi UTANMANIZ yok sizin ,Neymiş Alaşehir değil tüm Manisa gündemini meşgul ediyormuş eder tabi sizin bu yapan yanlış haberleriniz sayesinde oldu bunlar.Birde kalmış Milletvekillerini göreve çağırıyorsunuz.Siz hakikaten kendinizi aşmışsınız , yaptığınız işin gazetecilikte uzaktan yakından alakası yok sizlerin yüzünden yaşandı bunca tantana.Çünkü amacınız hedef kıldığınız kişileri vurmak amacıyla herşeyi yazıyorsunuz.

Kendi elinizle yazmışsınız “halka rağmen halk adına siyaset yapılamayacağını ve halkın değerleriyle savaşanların herzaman kaybetmeye mahkum olduğunu”
İşte bu yazıyla birebir kendinizi tarif etmişsiniz sen Cemali Atalay yandaşlık yaptığın Ali Bozkaya ,Tevfik Diker , Yekta Yaktı,Mustafa Temiz,Melek Çalıkoğlu hepiniz kaybetmeye mahkumsunuz.Sizler insanların namusuna ,şerefine çamur atmak için tüm çabayı gösterdiniz.Sizler yüzünden Alaşehir Devlet Hastanesinde namusu ile ekmek parası kazanmaya çalışan insanlar hakaretlere ugramislar ,ahlaksız teklifler almışlar ,sizin yüzünüzden iş huzurlari kalmamış hergun hepinize beddua ediyorlarmış ,sizlerin kişisel maddi ,manevi çıkarlarınız doğrultusunda yaptığınız mesnetsiz iddialarla hem Alaşehir Devlet Hastanesi çalışanları ve yakınlarının yanında Alaşehir halkı da çok huzursuzmuş .Asıl bunları yazın Cemali bey nelere sebebiyet verdiginizden bahsedin sayın vekillerimize.Sizler Alaşehir halkının sesi olamazsınız.
Alasehirli olunmaz Alaşehir’li doğulur . Edirne’de baya işler karıştırıp sonra Alaşehire gelmişsiniz .Beseylul gazetesi sahibiymişsiniz onuda satmışsınız.Ali Bozkaya’nın verdiği parasal desteklede batipostasi.com kurmuş internet gazeteciliği yapıyorsunuz.Geçmişinde yüzlerce öğrenci yetiştiren bir egitimciye (diğer tüm egitimcilerimizi tenzih ediyorum) bunca iftiracinin yanında yer almak yakışıyor mu? Ahlaki değerleriniz nasıl kabul ediyor?Ali Bozkaya denilen şiddet canavarı ,iftira uzmanı olan adamın ilerleyen zamanlarda size iftira atmayacağını nerden biliyorsunuz?

Vekillere sorduğunuz sorular gerçekten hem birbirine zıt hemde Vekilleri zan altında bırakan sorular ,
A.Ali Bozkaya’nın darp edilmesi başlı başına zaten bir yalandır.Darp edilen adamın hem de öldüresiye dövülen adamın kulağının kenarında küçük bir çizik olmaz önce onu bilin ,adlı sürece milletvekillerinin müdehale etmesi görevleri arasında yoktur.
B.Müfettiş raporunu vekillere sormayacaksiniz Cemali bey oda Sağlık Bakanlığı’nın ayrı bir organı ve gizlilik esastır.
C.Siz Müfettişlik soruşturmaları hakkında bir arastirma yapın öğrenirsiniz cevabı.
Gerçekten yazdığınız yazıdaki sorular hem çok mantıksız hemde yersizdir.Ak parti misyonunu ve Alaşehir halkının gözünde kaybedilen itibarı yada yıpratilmasi diye bir şey söz konusu değildir.Her il ve ilçede olduğu gibi Alaşehir’de de herbirey kendi siyasi fikri doğrultusunda hareket etmekte özgürdür.Ak parti misyonunu emin olun sizden daha iyi bildikleri kesindir.Ayrica Alaşehir’dede Ak Partiye gönülden bağlı olan kişiler asla sizin yazilariniza itibar etmezler.Hiçbirseyin silikleştigi falan yok o sizin kendi uhdeniz.

Manisa milletvekilleri hepsi kendi alanında birsürü başarıya imza atmış . Alaşehir için güzel hizmetleri olmuş halkın sevgi ve saygısını kazanmış kisilerdir.

Sizin ve sizin gibilerin vekilleri bu denli suç isnat ederek sorgulaması haddinizi aştığınızın bir kanıtıdır.
Kendinize geliniz haddinizi biliniz,Alaşehir Halkı adına asla konuşmayınız,siz bir avuçsunuz ,kendinizde demişsiniz ya 10 kişi diye asıl o on kişi sizlersiniz ama Alaşehir 100 bin kişi .Kimsenin siyasi görüşü olaylara bakışı, merakı sizi ilgilendirmez.
Siz önce Devletimizin organlarini ve görevlerini öğrenin,vekillerin yetki ve sorumluluklarını öğreninde öyle yazı yazıp da paylaşın.Koruduğunuz Ali Bozkaya’nın ortaokul bilgileriyle yazı yazmayın.Ona yandaşlık yapmayın çünkü aldığımız bilgilere göre sizin İtibariniz Silikleşmiş .

Sevgili okurlarım sitemizde yansız ve yalansız yazılarımıza devam edeceğiz.Sürçilisan ettiysek affola.

 

1401 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle