Hoşgeldiniz  

ŞİMDİ SIRA SİZDE SAYIN DİKER!……..

admin | 27 Haziran 2020 | Alt, Asayiş, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Manşet, Üst, Yaşam A- A+

ŞİMDİ SIRA SİZDE SAYIN DİKER!……..

ŞİMDİ SIRA SİZDE SAYIN DİKER!…….. BU YAZIMI,HALA DAHA TEVFİK DİKER’i MUHATAP ALAN ‘’DEVLET BÜYÜKLERİ’’ MİZE İTHAF EDİYORUM. Demokrasi’nin gözünü seveyim. Demokrasi’nin en tatlı meyvelerinden biri olan ‘’Fikir ve ifade özgürlüğü’’ düşünmesini ve konuşmasını bilenler için gerçekten büyük bir nimet. Bazı düşünce kuruluşlarının iddia ettiğinin aksine, bizim bu konuda demokrasi’nin beşiği  kabul edilen ülkelerden dahi bir […]

 

ŞİMDİ SIRA SİZDE SAYIN DİKER!……..

BU YAZIMI,HALA DAHA TEVFİK DİKER’i MUHATAP ALAN

‘’DEVLET BÜYÜKLERİ’’ MİZE İTHAF EDİYORUM.

Demokrasi’nin gözünü seveyim. Demokrasi’nin en tatlı meyvelerinden biri olan ‘’Fikir ve ifade özgürlüğü’’ düşünmesini ve konuşmasını bilenler için gerçekten büyük bir nimet. Bazı düşünce kuruluşlarının iddia ettiğinin aksine, bizim bu konuda demokrasi’nin beşiği  kabul edilen ülkelerden dahi bir tık ileride olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca hem devlet hem de millet  olarak eleştirilere tahammül açısından geldiğimiz nokta gerçekten sevindiricidir.     Uzaklara gitmeye gerek yok.Ben en yakın çevremizden ve kendi yaşadıklarımızdan örnekler  vererek bunu size  rahatlıkla ispatlayabilirim. Nasıl mı? Bakın anlatıyorum…..

            Daha ilk turda halktan %51 oy alarak seçilen bu ülkenin Cumhurbaşkanına ‘’Diktatör’’ yakıştırması rahatlıkla yapılabiliyor bu ülkede. Bu yakıştırmayı yapanlarla aynı kulvarda koşan Tevfik Diker, Sayın Cumhurbaşkanını kastederek ‘’Uzun adamın hakkında da çeşitli iddialar var diyebiliyor. Sayın Cumhurbaşkanı’nın damadı, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın ALBAYRAK’ın ‘’Bir manken ile teknede basıldı’’ İddialarını rahatlıkla gündeme getirebiliyor. Ak Parti Manisa Milletvekili ve MKYK üyesi Sayın Murat BAYBATUR’un FETÖ’cü olduğu yönündeki iddiaları ısıtıp ısıtıp tekrar takrar sosyal medyada paylaşabiliyor  ve internet sitesinde haber konusu yapabiliyor. Devletin istihbarat bilgilerini ve elamanlarını ifşa suçundan tutuklu Manisalı Yerel Gazateci Hülya KILINÇ’ı cesur bir gazeteci olarak lanse edebiliyor. Her defasında kendilerine saygılarını arz-ı endam eden  gazeteci Yekta YAKTI  ile birlikte bize rahatlıkla ‘’Alaşehir’in liboşları v e dönekleri ‘’ ‘’Ayhan ÜNAL’ın  finoları’’ yakıştırmasında bulunabiliyor. Onlarca insanın habersiz ve hukuksuz bir şekilde elde ettikleri   görüntü ve ses kayıtlarını zevkle sosyal medyada da paylaşabiliyor. Hatta Akhisar Özel Hastanesinde Yaşanan skandalın pornografik görüntüleri özelden servis edebileceğini ilan edebiliyor. Daha neler …..neler Sayın Diker bunları Demokrasi’nin kendisine sağladığı ‘’fikir ve ifade özgürlüğü’’ nimetine sarılarak yapıyor.

            Şimdi diyorum ki, Sayın Diker’e bu denli iltimas ikramında bulunan Demokrasi’nin  ‘’Fikir ve ifade özgürlüğü’’ kavramı, bize de Diker’in eleştiri noktasında az da olsa imkan sağlar herhalde. Diker’e bu hakları sağlayan hukuk bizi idama mahkum edecek değil ya!……

            Diğer taraftan kişi ve kurumları acımasızca eleştiren belgesi olmasa da her türlü iddiayı korkusuzca gündeme getiren Sayın DİKER’in şimdi kendisi ile ilgili gündem getireceğimiz iddiaları Demokrasi’nin   ‘’fikir ve ifade özgürlüğü’’ kapsamında hoş görü ile karşılayacağından zerre kadar şüphemiz yok. Yalnız Sayın DİKER’in yaptıkları ile şimdi bizim yapacaklarımız arasında çok önemli bir fark var. Bizim yazacaklarımızın tümünün belgesi var. Bu belgelerin kaynağını da Sn. Diker’in kendisi ve birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarının bize gönderdikleridir. Yani yayınlayacağımız belgeler arasında habersiz bir şekilde hukuka aykırı olarak elde edilmiş ne bir ses kaydı ne bir görüntü ne de bir yazışma söz konusu değildir.

 

 

VARAN 1: 

Sayın Diker, Alaşehir Cumhuriyet Başsavcılığına verdiğim şikayet dilekçesinin ve ekteki dökümanların bir suretini (Hukuki yardım beklentisi ile) size gönderdiğimi hiçbir zaman inkar etmedim. Ayrıca ‘’Bir kumpasın içine çekilmek istendiğimi anlayana kadar’’ sizinle belirli bir süre telefon görüşmelerimin ve whatsapp yazışmalarımın olduğu da doğrudur. Çünkü ben darp edilmiştim. Hastanede yanlış giden bazı şeylerin oluğunu öğrenmiştim. Benim niyetim yanlışlıklar ortaya çıksın ve suçlular cezalandırılsın içindi. Ne zaman ki sizin gerçek niyetinizin bana yardım etmek değil de Ak Partiyi ve Sayın Murat BAYBATUR’u yıpratmak olduğunu anladım ve sizinle arama mesafe koymaya çalıştım. Ama yakamı bırakmadınız beni sürekli özelden yazdıklarınızla ve sosyal medyadaki paylaşımlarınızla ve dahi sadık kalemşörünüz Yekta YAKTI ile yaptığınız haberler ile sürekli rencide ettiniz. Tacizde bulundunuz. Akıl dışı metotlarla bana tehditler yağdırdınız. Akıl dışı diyorum, çünkü; bir başkasının mahrem görüntülerini aklı başında bir insan niçin ister ve bunları elde etmek için de şantaj ve tehditlerde bulunur? Akıl dışı diyorum, çünkü; ‘’Eğer dediğimi yapmazsan bana Corona virüs bulaştırdı diye senin de adını bakan Soyluya veririm’’ türünden bir yaklaşımı geçmişin yeşilçam’ın avantür filimlerin’de dahi görmek mümkün değildir.(YARIN : VARAN 2……SAYIN DİKER…..SİZİN SES KAYITLARINIZDA BUYURDUĞUNUZ GİBİ BİZDE ŞOK İDDİA!….

 

 

KAYNAK : https://www.batipostasi.com/simdi-sira-sizde-sayin-diker/

489 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle