Hoşgeldiniz  

Ruh Hastası Tevfik Diker!

admin | 27 Ağustos 2019 | Güncel, Gündem, Manşet, Üst A- A+

Ruh Hastası Tevfik Diker!

Eski bir Milletvekili ve Yarbay emeklisi. Son zamanlardaki yazılarıyla mesnetsiz iddialarıyla insanları zan altında bırakan şahıs haddini sürekli aşmakta.Gazetemize Gelen İhbar Üzerine

Gazetemize gelen bir ihbar ile yaptığımız araştırmalar ile gördük ki tuhaf şeyler yaşanmakta. Son zamanlarda asılsız çıkan iddiaları ile insanları zan altında bırakan ve hem haber yoluyla hem de köşe yazılarında sürekli hedef gösteren tutumuyla insanların yaşamlarına olumsuz dokunuşlar yapan bir isim Tevfik Diker. Gazetemizin ulaştığı bilgi ve belgelerle yaptığı algıların ne derece yersiz ve zamansı olduğu gün gibi ortada. Gazetecilik her ortamda her şeyi yazabilme hürriyeti değil, gazetecilik her ortamda doğruyu savunma ve yazma sanatıdır. Ancak son zamanlardaki tutum ve davranış bu ilkelerden son derece uzaktır.

Alaşehir Devlet Hastanesi Haberinde İnsanlara Saldırı

Birkaç mecradan birden saldırısına devam eden Tevfik Diker taczine sürekli devam etmekte ve her geçen gün hedef belirtmektedir. Zamanına ve ortamına göre değişen fikirleri, olmayanları sahte belgelerle olmuş gibi göstermesi ve en acısı da eski bir milletvekili ve Askeri personel iken yarattığı saygınlığına yakışmaması. Şu sıralarda emeğinde, işinde olan işçileri dahi hedef tahtasına oturtması ise başlıbaşına iddia ettiği milllilik algısına ters düşmekte. Sosyal medya hesaplarından da iddialarını ve zehrini akıtan Tevfik Diker ne firen yapıyor ne de asılsız belgeleri sunmaktan çekiiyor.

 

Sınır Tanımıyor!

Çoğu haberinde iddia olduğunu kendisi bile kabul ve itiraf eden Tevfik Diker öyle sanıyoruz ki yaşının da verdiği unutkanlık ve bunama evreleri nedeniyle olacak ki. hem yazıyor hem de olmayabileceğini kabul ediyor. Üstüne üstlük de sürekli hedef göstermeye devam ediyor. Adli sürecin de devamından ötürü şimdilik belge ve bulgularımızı sunamıyoruz. Ancak biz de 07 Haber ailesi olarak bu haberin ardındaki gelişmeleri takip edeceğiz.

kaynak : 07haber.com

1616 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle