Hoşgeldiniz  

KİMSE YEMEZ BUNU!

admin | 12 Haziran 2020 | Alt, Güncel, Köşe Yazıları, Üst, Yaşam


admin
info@alasehirsondakika.com

KİMSE YEMEZ BUNU! Meğerse kazın ayağı başkaymış. Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia olunan malum olayları  aydınlatan, çirkinlikleri ve yolsuzlukları ortaya çıkaran Tevfik DİKER değil de  Ali BOZKAYA ile Selçuk AŞUK mış… Haberi ve haberde geçen Diker’in açıklamasını okurken gözlerime inanamadım. BOZKAYA ile AŞUK’un yaptıkları (Eğer gerçekse) şeytan’ın aklına bile gelmez. Adamlar Diker’e  müthiş bir komplo […]

KİMSE YEMEZ BUNU!

Meğerse kazın ayağı başkaymış. Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia olunan malum olayları  aydınlatan, çirkinlikleri ve yolsuzlukları ortaya çıkaran Tevfik DİKER değil de  Ali BOZKAYA ile Selçuk AŞUK mış… Haberi ve haberde geçen Diker’in açıklamasını okurken gözlerime inanamadım. BOZKAYA ile AŞUK’un yaptıkları (Eğer gerçekse) şeytan’ın aklına bile gelmez. Adamlar Diker’e  müthiş bir komplo kurmuşlar. Diker’in adına sahte hesaplar açarak paylaşımlar da bulunmuşlar. Yetmemiş , bilgisayar dâhisi bu ikili üşenmeden Diker’in bornozlu ve biraz da çıplak (!) fotoğraflarını fotomontajlayarak paylaşımlarda bulunmuşlar (Gerçi ben böyle bir paylaşıma henüz şahit olmadım ya neyse)Bu da yetmemiş, kimliği meçhul bir bayan adına da sahte hesap açarak uydurdukları  hayali yazışmaları DİKER’e yamamaya kalkışmışlar . Bu kadar ile kalsalar iyi. Kendilerinin bir bayan adına açtıkları sahte hesap yazışmalarından anlaşıldığına göre (Şekil A) Tevfik DİKER’in hayrat açılışının masraflarını karşılamak üzere yapılan para alışverişine O hayali bayanın adını da karıştırıyorlar.Hayret doğrusu.

 

Bu yapılanların hukuki olarak elbette suçu  çok ağır. Cezayı gerektiren fiiller bunlar Ahlaken ise utanç verici. Bu haber Türkiye Havadis isimli internet sitesinde Yekta Yaktı imzası ile dün yayınlandı.

 

ÇEVİR KAZI YANMASIN!

 

Aynı internet sitesinde önceki gün ise yine Yekta YAKTI imzası ile DİKER’in de açıklamalarının olduğu başka bir haber yayınlanmıştı. Diker açıklamalarında kendisine belgeleri kimlerin gönderdiğini ifşa ediyor. Yani dolaylı olarak paylaşımlarda bulunduğunu da  kabul etmiş oluyor. Ayrıca Ali BOZKAYA ve Selçuk AŞUK’a geçmiş haklarını haram ediyordu. Şimdi Hastane olayları ile ilgili paylaşımları Diker’mi yaptı yoksa Ali ile Selçuk mu? Okuyanlarda kafa karşılığı olmasın diye bu konunun ivedilikle açıklığa kavuşturulması lazım.

Ali BOZKAYA’ya sorarsan o bambaşka şeyler söylüyor. ‘’Bana hukuki yardımda bulunacağı vaadinde bulunan Tevfik DİKER’e belge ve ses kayıtları gönderdiğim doğrudur. Bunlar Cumhuriyet Savcılığına verdiklerimin bir suretidir. Ben bunları kendisine sosyal medyadan yayınlaması için değil tutacağı avukata vermesi için yollamıştım. Bunlar ile ilgili sosyal medyada bir tek paylaşımım dahi olmamıştır. Varsa çıkarsınlar ortaya’’ diyor.

                                Eğer haberdeki iddialar doğru ise Sn. Tevfik DİKER’in çok dikkatli olması lazım .Bunları yapanlar daha başka neler yapmaz ki?!…Bunlar yarın kalkar DİKER’in bu malum fotoğraflarını bir bayana (Hani o hayali bayana. Hani şu Sn. DİKER’in hayratının masraflarını karşılamak üzere Selçuk AŞUK’a 3 bin TL gönderme olayında DİKER’e kurulan kumpasın başrol oyuncusuna) gönderdiğini  ve bayanın da bu yapılanı  ahlaksızca bulup kızarak  ifşa ettiğini yani ağza alınmayacak sözlerin de yer aldığı yazışmalarla birlikte bu fotoğrafları Selçuk AŞUK’a gönderdiğini  dahi iddia edebillir bunlar.

Sn Tevfik DİKER ne buyuruyor.’’Tevfik DİKER bir güneştir. Güneş Balçıkla sıvanmaz’’Elbette güneş balçıkla sıvanmaz. Eğer böyleyse Sn: Diker’in endişe etmesine zaten gerek yoktur.Elbette gerçeklerin eninde sonunda ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Sn. DİKER rahat olsun. Çünkü diğital teknoloji sayesinde nelerin fotomontaj olduğu, hangi ses ve görüntü kayıtların hangi bilgisayar ve cep telefonundan gönderildiği hususu kolaylıkla ortaya çıkarılabiliyor artık.

Yaşananları hayretle izliyoruz. İnsanların ne kadar alçalabilekeceğini ,korkunun, yalan ve iftira harmanlanması ile nasıl haysiyet cellatlığı yapıldığına  midemiz bulanarak şahit oluyoruz. Bu iğrençliğin artık sonlandırılması lazım . Ama nasıl?

 

 

KAYNAK : https://www.batipostasi.com/kimse-yemez-bunu/

968 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle