Hoşgeldiniz  

DİŞİNE YAPILAN ANESTEZİ FAZLA MI GELDİ DEDEMM?

AYHAN ÜNAL | 03 Ekim 2019 | Asayiş, Eğitim, Ekonomi, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Son Dakika, Spor, Tarım, Trafik Kazaları, Üst, Video Galeri


AYHAN ÜNAL
kartal45@hotmail.com

Sevgili okurlar Tevfik Diker artık ne yapacağını neyi haber yapacağını şaşırdı sanırım.Ya da acaba diş tedavisinde anestezi fazla geldi de ne yazacağını mı şaşırdı.Tabi malum yaş yerinde bide dişe uyusturucu ilaç yapılınca tabi direk beyne etki etmiştir .Yaşlı bir insan olması sebebiyle kendini reklam filmi falan çekiyor gariban ne yapsın ya😂😂😂.Normal bunlar okurlarım normal yaşın etkisi demans(unutkanlık),alzahimer da bu yaşlarda kendini gösteriyor haliyle bide üzerine ilaç olunca Tevfik Dedemiz olmuş melankolik.
Bilmem hatirlarmısınız bizim cocuklugumuzda bir reklam vardı “Bisküvi denilince akla hemen onun adı gelir””diye vallahi bu durum o hesap olmuş hiç güleceğim yoktu 😂😂😂

Acaba Tevfik Dedemiz gerçekten Alzahimer olmuş olabilir mi ? Fotoğraf koymuş isim koymuş bizlere soruyor aklınıza ne gelir diye? Hayır ne yapmaya yada nereye varmaya çalışıyorsa bilmiyorum ama anket yapıyor sanırım kendi çapında ,merak ettim anket sonuçlarını da SPSS Excel de istatistik olarak hesaplayıp yorumlayacak mı? Yoksa grafik sütun yada şekillerle mi anlatacak .çok ilginç değil mi sevgili okurlar Tevfik dedem ne kadar boş işlerle uğraşıyor.Allah aşkına şu hayat düzeninde herkesin kendine göre bir hayat mücadelesi varken bu dedemiz neyin kafasında anlamadık gitti.Siz de benim gibi merak ettiniz mi bu adam hazirandan beri Ayhan Ünal’a takmış durumda.Hani Alaşehir için mucadele veriyordu hani herşeyi kanitlayacakti.Sex skandalı diye diye kulağımızı kuruttular ama bir iddalarini bile kanitlayamadilar ,bizlere kulaktan dolma bilgiler anlata anlata bitiremedi da.Tevfik dedem halk için varsan kişi bazında donkisotluk yapmazsın.Tahminimiz Ayhan Ünal’a bir takmişliğın var senin kişisel intikam ve çıkarlarını Alaşehir’in adıyla yapmasan iyi olur .Ayrıca onu bizden daha iyi tanıdığın kesin ki özellikle bazı konulara özellikle daha çok yükleniyorsun ki bu konular Ayhan Ünal’ın hayatında çok hassas olduğu önemsediği değer verdiği konular.

Ahhh dedem ahh sen Ayhan Ünal’ı çikolata mı sandın yoksa bisküvi mi 😂😂😂bu soruyu soruyorsun.
Valla Ayhan Ünalı nasıl tanıdığımızı değilde Tevfik Diker denince aklınıza ne gelir? Sorarsan işte bak onu biz sana çok iyi anlatırız.

 

Haziran ayının 15 inden bugüne kadar binlerce idda ortaya atıp binlerce paylaşım yapan,kendini yolsuzluk ile mücadele kurucu başkanı olarak ve eski milletvekili olarak tanıtan ama ortaya attığı mesnetsiz iddalari kanitlayamayan ,insanların namusuna şerefine rahatlıkla iftira atmayı başaran ,devletin Cumhurbaşkanına , Bakanına Vekiline ,memuruna,toplumun en değerli yapısı olan aile bütünlüğüne ve kadınlarımıza kadar çamur atan bir kişi

Bunca yaptığınız mesnetsiz iddaları kanıtlayamazsanız ne olacak ?
500 çalışanın ekmek yediği namusuyla işini yaptığı halde sırf sizin yarı yaşınızda olan Ali Bozkaya’nın kurum idarecilerinden ve Ayhan Ünaldan intikam almak ve içinde barinamadigi Siyasi Parti Teşkilatının itibarını insanların nezninde düşürmek amacıyla yaptığı çirkin komploya ortaklık etmiş olmanız ancak size itibar kaybettirdi.

Ali Bozkaya yaşadığı ilişkinin deşifre olması ,ilişki yaşadığı kadına şiddet uygulaması yüzünden işten çıkarılacağını anlayınca kurum amirlerini hedef almış,bu ilişkiyi öğrenen Ayhan Ünal’ında bu duruma asla müsade etmemesi ve gerekli işlemlerin olmasi adına personellerden sorumlu olduğu için gereken işlemleri yapması sebebiyle hedef olmuş.
Tabi bir insanı nasıl karalarsin en kolay yol namusuna ,şerefine,inancına başının örtüsüne laf atarsın değil mi?Çünkü bizim toplumumuz bu tarz iftiraları kaldırmaz.Bunca iftiraların sonunda aldığınız veballer ne olacak acaba?

Yargının önünde ne diyecekler?

Dört ay boyunca aynı iddiaları yazdınız durdunuz ?Tek yaptığınız Şok şok şok, flaş flaş flaş deyip paylaşım yaptınız.Bunun adı Yolsuzlukla mücadele değil,bunun adı gazetecilik değil bunun adı köşe yazarlığı hatta habercilik hiç değil.Bu yaptiklarınız olsa olsa magazincilik,şovmenlik başkada bişey değil.Ali Bozkaya ne demiş ben Alaşehir’e Destan yazmaya geldim demiş sanırım kendini Malkoçoğlu falan sanıyor.S400 leri indirmeye geliyoruz demiş,Selçuk aşuk,

 

 

Nurer Kahraman, Cemali Atalay’Da yolsuzlarin ensesindeyiz demiş.
Ya gerçekten merak ettim sizler magazin programı mı yapıyorsunuz yoksa kendinizi mi reklam yapıyorsunuz biz anlayamadık.Zaten birtek sizler dürüst ve namuslusunuz sonuç olarak bütün yolsuzlukları ortaya çıkarmak size düştü.

Bakın sizlere kıssadan hisse Türkiye Cumhuriyeti Devletinin polisi,emniyeti ,savcısı ,hakimi,yargısı mahkemesi zaten bu işi layikiyla yerine getiriyor sizlere ancak çenenizi kapatmak düşer.

Ahh dedem ahh ne hallere düştün sen😂

Senki koskoca asker emeklisi 70 yaşını aşmış birde emekli milletvekili biri yarı yaşındaki çoluk çocukla niye yola çıkarsın niye itibarını düsürürsün?Bilmezmisin yüce yargı karşısında bu yola ciktiklarin seni satacak!

Bilmez misin tüm suçları senin üzerine atacak,sen onların evet biz dedik diyeceklerini mı sanıyorsun

Yüzlerce kişiye mesnetsiz iftira atan,insanların kişilik haklarını ihlal eden senin çevrende senin yaninda gibi gözüken bu kisilerin seni bir söz ile harcamiyacaklarina emin misin?Senin adını kullanarak suyu bulandirmaya calismadiklarına emin misin?

Bizden sana tavsiye eğer amacın siyasi anlamda rant kazanmaksa bikere bu çok zor çünkü bir insan gönülden bağlı olduğu siyasi düşünceyi ne olursa olsun asla bırakmaz .O yüzden Alasehirden sana bir ekmek çıkmaz sen git dişlerini yaptır dedem.Torunlarinla vakit geçir,emekli arkadaşlarınla görüş ,kendine bahce al toprakla uğraş ,böyle elinde telefonla olacak işler degil bu siyasi İşler.

İnsanlara da artık iftira atmaktanda vazgeç millet susuyorsa suçlu olduğundan değil edebinden susuyor,devletin adalatine olan guveninden susuyor.

Son olarak şunu da söyleyeyim google Tevfik Diker ve diğer yandaşlarının adını yazınca ne çıkıyor birkere bak olur mu?

Millete Ayhan Ünal deyince aklınıza ne gelir diye soracagina, Google’a
Tevfik Diker yazınca direk “fuhuş ve sex iddaları çıkıyor”onları düşün

“Ayhan Ünal’ı bilen çok iyi bilir bilmeyen de kendisi bilir”

Karşısındaki insana iyi bakarsanız iyi görürsünüz sevgili okurlar ama içinizde iyilik yoksa kötülük varsa nerden bakarsan bak o insan size kötü görünür.Takdir sizin sevgili okurlarım.

 

1249 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle