Hoşgeldiniz  

DAHİLİYE UZMANI HASTANEDEN NEDEN KAÇTI?

admin | 31 Ağustos 2019 | Foto Galeri, Güncel, Gündem, Manşet, Üst, Yaşam A- A+

DAHİLİYE UZMANI HASTANEDEN NEDEN KAÇTI?

ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ’NDE 4 YILDIR GÖREV YAPAN, HASTALARINA VE HASTANE PERSONELİNE KENDİNİ SEVDİRMEYİ BAŞARAN DAHİLİYE UZMANI DR. HÜSEYİN TAŞKIN, BİRŞEYLERDEN KAÇARCASINA APAR TOPAR, TAYİN İSTEYEREK HASTANEDEN NEDEN AYRILDI? DR. TAŞKIN’IN ALAŞEHİR’E VEDASI İLE İLGİLİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAYINLADIĞI MESAJ İSE MANİDAR. AYRINTILARLA DOLU.
YILDIRDIR DOKTOR SIKINTISI BİTMEYEN ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ’NDEN DR. TAŞKIN’IN PEŞİ SIRA BİR ÇOK DOKTORUN DA AYRILABİLECEĞİ KONUŞULUYOR. BU DURUMUN MÜSEBBİBİ KİMLER ACABA? DR. HÜSEYİN HOCA ALAŞEHİR’DEN NEDEN AYRILIYOR, BİLEN VAR MI? CEVAP BELLİ… MALUM HASTANE OLAYLARINA BAĞLANMASI ÇOK ZOR OLAMASA GEREK! İFŞALARLA, 600’E YAKIN HASTANE PERSONELİ ZAN ALTINDA BIRAKILDI. KENDİNİ BİLMEZ ÇAPULCULAR, HALA KONUYLA UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLMAYAN ŞAHISLARA YÜRÜMEYE DEAVM EDİYOR…
BAŞARILI DOKTOR HÜSEYİN TAŞKIN’IN ALAŞEHİR’E VEDA MESAJI AYNEN ŞÖYLE;

“Dün Alaşehir DH de devam ettiğim 4 yıllık çalışma hayatımın son günüydü. Benim için hiç bilinmeyen bir yerken geldiğim şehirden hiç incinmeden, ardımda güzel ilişkiler bırakarak ve güzel duygularla ayrılıyorum. Bunun için öncelikle yakın çalışma arkadaşım, dostum, sırdaşım Emine Mercan’a ve polikliniği sahiplenişi ve özverili çalışmasıyla hayatima gercek anlamda konfor katan 😀 bilgi işlem elamanı SüleymanŞahÖzçoban’a özellikle teşekkür etmek isterim.
Mevcut performans sisteminin aynı çatı altında çalışan doktorları birbirine düşürdüğü bu günlerde uyguladığı birleştirici yöntemler, bizler adina huzurlu bir hastane ortamı yaratması ve hastaneye gelirken daha önce defalarca yaşadığım ayaklarımın geri geri gitme duygusunu bize yasatmamasi sebebiyle başhekimimiz Orhan Bey’ e de ayrıca teşekkür ederim.
Alaşehir’ e mevcut koşullarda verilebilecek en kaliteli sağlık hizmetini sağlayan bilgi, tecrübe ve niteliğine gerçekten inandığım tüm doktor arkadaşlarıma uyumlu ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.
Hastaların asıl kahrını çeken ve buna rağmen genellikle gülen yüzleri solmayan beraber çalıştığım tüm hemşire arkadaşlarım iyi ki vardınız.
Gönülden temas ettiğimiz tüm bilgi işlem elamanları ve diğer birimlerde çalışan arkadaşlar hoşçakalın.”

1733 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle