Hoşgeldiniz  

CEVAP VER SAYIN DİKER

admin | 29 Haziran 2020 | Alt, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Üst, Yaşam


admin
info@alasehirsondakika.com

SAYIN DİKER!… Bana sürekli iftira attınız. İşin içine ailemi de karıştırarak şerefim ve onurumla oynadınız.  Bana Sn.BAYBATURA FETÖCÜ dediğim ithamında bulundunuz. Beni tehdit ettiniz. Benim ağzımdan Sn: BAYBATUR’u ve Ak Partiyi yıpratma girişimlerinde bulundunuz. Ben sizin gibi yapmayacağım. Sadece size soru soracağım Siz Sayın BAYBATUR’a aslı astarı olmayan konularda ithamda bulunuyor, sonra da dönüp ‘’sukut […]

SAYIN DİKER!…

Bana sürekli iftira attınız. İşin içine ailemi de karıştırarak şerefim ve onurumla oynadınız.  Bana Sn.BAYBATURA FETÖCÜ dediğim ithamında bulundunuz. Beni tehdit ettiniz. Benim ağzımdan Sn: BAYBATUR’u ve Ak Partiyi yıpratma girişimlerinde bulundunuz. Ben sizin gibi yapmayacağım. Sadece size soru soracağım

Siz Sayın BAYBATUR’a aslı astarı olmayan konularda ithamda bulunuyor, sonra da dönüp ‘’sukut ikrardan’’dır, diye yazıyordunuz. Ben de öyle yapacağım. Eğer sorularıma cevap vermezseniz ben de size ‘’Sayın Diker niçin açıklama yapmıyorsunuz? Unutmayın ki ‘’sukut ikrardan gelir’’ diyeceğim. Şimdi soruyorum.

1.A.B ile S.A yı İzmir’e bir kadını bulmak için gönderdiğiniz iddiası size atılmış bir iftira mıdır? Ayakkabicim291(CEREN) instragam hesabını S.A’nın size kumpas için açtığı yönündeki iddianız halen geçerli mi?

2.Şimdi yayınlayacağımız yazışmaların da sizinle bir alakasının olmadığını rahatlıkla söyleyebilir misiniz?

3.Siz her defasında ‘’Tevfik DİKER bir güneştir. Bir yanlışını bulanın anlını karışlarım’’ diyorsunuz. Bu yazışmaların size ait olduğunun ispatlaması durumunda bir daha Alaşehir’e gelecek misiniz?

 

Cevap verin Sayın Diker. Unutmayın ki (Sizin deyiminiz ile) Sukut ikrardan gelir.

 

ÖNEMLİ NOT: BU YAZIŞMALARI KESİNLİKLE HUKUKSUZ BİR ŞEKİLDE ELDE ETMİŞ DEĞİLİZ DİĞERLERİNDE OLDUĞU GİBİ BUNLARI’DA YA SİZ YANLIŞLIKLA GÖNDERDİNİZ YA DA MESAİ ARKADAŞINIZ TARAFINDAN GÖNÜLLÜ OLARAK BİZE VERİLDİ.

 

    

  

KAYNAK : https://www.batipostasi.com/cevap-ver-sayin-diker/

856 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle