Hoşgeldiniz  

BUNLARI İYİ TANIYIN!…

admin | 30 Haziran 2020 | Alt, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Üst, Yaşam


admin
info@alasehirsondakika.com

ŞOK İDDİALAR!….. Hem S.İ. hem de S.A Tevfik DİKER’in sahte ve uydurma olduğunu söylediği CERAN hesabının gerçek olduğu iddiasında bulundular.  Bu iddialarını doğrulamak için de Tevfik DİKER ve Ceren ile ilgili instragam yazışmalarını delil olarak gösterdiler. Bununla da yetinmeyip bu olayları anlatan yazılı beyanlarını da bize imzalayarak verdiler. SÖZÜ EDİLEN BAYAN İLE GÖRÜŞTÜK FOTOĞRAFLARI BİZE […]

ŞOK İDDİALAR!…..

Hem S.İ. hem de S.A Tevfik DİKER’in sahte ve uydurma olduğunu söylediği CERAN hesabının gerçek olduğu iddiasında bulundular.  Bu iddialarını doğrulamak için de Tevfik DİKER ve Ceren ile ilgili instragam yazışmalarını delil olarak gösterdiler. Bununla da yetinmeyip bu olayları anlatan yazılı beyanlarını da bize imzalayarak verdiler.

SÖZÜ EDİLEN BAYAN İLE GÖRÜŞTÜK

FOTOĞRAFLARI BİZE O BAYAN GÖNDERDİ

            Hem S.A hem de S.İ sözü edilen bayan ile görüştüklerini iddia ederek’ Kadın Alaşehirli ve tanınmış bir ailenin kızı. İzmir Hatay’da oturuyor Diker o müstehcen fotoğrafları ona gönderince bayan bizi aradı’ dediler S.A, bayan’ın o malum fotoğrafları ‘’Ablacım bu adam çok terbiyesiz. Bak bana ne gönderdi’’ diyerek kendisine attığını…. S.İ de İzmir de bayanla görüştüğünü iddia etti.

            Biz sorumlu gazetecilik gereği (Kamu oyunu aydınlatmak için’) bize ulaştırılan belgeleri ve ses kayıtlarını yayınlıyoruz.

 

BUNLARI İYİ TANIYIN!……

Cemali ATALAY’a ‘’ Kripto Fetocuların kuklası’’diyen . Sn. Murat BAYBATUR’a Fetöcü iftirasında bulunan ve sinsice Ak Parti düşmanlığı yapan ve A.B ile D.B nin yasak ilişkilerini tefrika haline getiren Yekta YAKTI’yı Tevfik DİKER’in ağzından dinleyeceksiniz. Daha sonra da Yekta YAKTI’nın ağzından Tevfik DİKER’in kim olduğunu……

 

SAYIN DİKER!…

Avrupa mahkemelerinde ve Avrupa İnsan Hakları mahkemesinde genel kanaat, siyasetçilerin özel hayatlarının olmayacağı yönündedir. Bu konu Almanya Başbakanı MERKEL’in gençliğine ait müstehcen fotoğraflarının yayınlanmasından sonra geçtiğimiz yıllarda  gündeme tekrardan gelmişti. Hatta bu kanaat ve görüşlerin yakın tarihlerde bizim ülkemizde hukuk fakültelerinde de okutulduğunu ve tartışıldığını biliyoruz.

            Siz yıllarca Milletvekilliği yaptınız. Size göre etkin ve partinizde yetkili bir siyasetçiydiniz. Yani yıllarca toplumun önünde oldunuz. Yolsuzluklarla Mücadele Derneği, Gazete Köşe Yazarlığı  v.b. alanlarda da faaliyet gösterdiniz. Son bir yıldır da Alaşehir’de ‘’namus bekçiliği’’ ne soyundunuz. Başkalarının namusu ve ahlakı ile bu kadar ilgilenen ve gayrimeşru ilişkiler içerisinde olanları aşağılayan birinin özel hayatının toplum tarafından merak edilmesi gayet doğaldır. Yani bize göre Sayın DİKER hakkındaki iddiaların haber değeri vardır. Ve siz bu iddiaları cevaplamak zorundasınız.

Bu arada Hastaneye yattığınızı ve bir operasyon geçireceğinizi öğrendik size acil şifalar diliyoruz.     

 

 S.A ”Bu parayı bana DİKER  o bayanı izmir’e giderek bulmam için gönderdi.Ben de yanıma A.B alarak İzmir’e gittim.” iddiasında bulunuyor.

 

  

 

 

 

KAYNAK : https://www.batipostasi.com/bunlari-iyi-taniyin/

 

854 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle