Hoşgeldiniz  

ALAŞEHİR SİYASETİNİN KİRLİ AKTÖRLERİ 1

admin | 30 Ağustos 2019 | Asayiş, Foto Galeri, Güncel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Üst


admin
info@alasehirsondakika.com

ADAM OLMAK ; hoşgörülü, inançlı, delikanlı, sözüne güvenilir, cömert, mert, gözüpek, merhametli, yalakalıktan nefret eden, verdiği sözde ucunda ölüm dahi olsa duran, kararlı, dürüst, yetimin hakkını yemeyen, kimsenin aşıyla-işiyle uğraşmayan, kimsenin ahını almayan, hangi makamda olursa olsun kimseye tepeden bakmayan, olduğu gibi görünen, göründüğü gibi olmak demektir.
Ama günümüzde herkesin malumu, kendini adam sanan o kadar çok insan var ki… Yazık, çok yazık… Oysa adam gibi adam olmak, öyle her babayiğidin karı değil. Makam sahibi olabilir, bol paranız, yatınız katınız olabilir ama kimseye faydanız yoksa bırakınız adam olmayı siz gerçek anlamda koskoca bir “HİÇ” siniz.

BU MİNVALDE GELELİM ASIL KONUMUZA… ;
Belli dönemlerde Alaşehir siyasetine damga vuran, siyasileri mercek altına alıyoruz. Bunlardan bir tanesi 19. Ve 20. Dönem milletveklliği yapmış Tefik Diker…!
TEFİK DİKER: 2 dönem milletvekilliği yapmış. Alaşehir’e sağladığı hiçbir katma değeri olmamış. Tayin işlerinden başka. Sağ olsun! Bir de; son dönemlerde Alaşehir’in tanınmasına katkısını saymazsak tabi. Malum hastane olayları… Şimdiki gündemimiz ise kıytırık hayrat çeşmesi. Adamın Alaşehir’de bir dikili ağacı olacak! Ama müsaade edilmiyor ki… Çok sevildiğinden kimliği belirsiz kişiler tarafından devasa hizmete zarar veriliyor. Alaşehir’i yönetenler ise, bu büyük yatırımı koruyamıyorlar. Buradan yetkililere sesleniyoruz; yatırımın başında 24 saat nöbet tutulmalı,lütfen bunu sağlayın olmaz mı? Yazık! Hayır çeşmelerinin harcamaları kimin parası ile yapılıyor, işçiliklerini kim yapıyor bu da merak konusu. Neyse sevinelim ve gurulanalım! Alaşehir’in düman işgalinden kurtuşunun yıl dönümü olan 5 Eylül 2019 tarihine kadar bu büyük eser tamamlanacakmış… Bu müjdeyi de kendisi sosyal medya hesabından verdi. Görkemli bir açılış ile berşerilerin hizmetine sunarız hep birlikte. Gelsin ondan sonra hayır yadları. Son olarak; unutulmaması gereken bir şey daha var. Bu zatın isminin bir parkta yaşatılacak olması çok özel değil mi ya (…). DEVAMI GELECEK!

873 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Alasehirsondakika.com © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle